Ogłoszenie nieaktualne

Java Android Developer

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Programowanie
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska: Poszukujemy utalentowanego i doświadczonego Programisty Java Mobile dołączenia do naszego dynamicznego zespołu. Jako Programista Java Mobile będziesz odgrywał kluczową rolę w tworzeniu i utrzymywaniu naszych aplikacji mobilnych na platformy Android i iOS.
Obowiązki:
  • Projektowanie i rozwój wysokiej jakości, skalowalnych i niezawodnych aplikacji mobilnych przy użyciu języka Java dla platform Android i iOS.
  • Współpraca z zespołami międzydziałowymi, w tym z projektantami, menedżerami produktu i programistami backendu, w celu wdrażania nowych funkcji i ulepszeń.
  • Zapewnienie wydajności, bezpieczeństwa i użyteczności aplikacji mobilnych poprzez przeprowadzanie dokładnych testów i debugowanie.
  • Śledzenie najnowszych trendów i technologii branżowych oraz wdrażanie najlepszych praktyk w procesach rozwoju aplikacji mobilnych.
  • Udział w przeglądach kodu i udzielanie konstruktywnej opinii członkom zespołu.
Wymagania:
  • Stopień licencjata w dziedzinie informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewnej.
  • Udokumentowane doświadczenie jako Programista Java Mobile, z co najmniej 5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformy Android i iOS.
  • Znajomość języka programowania Java oraz Android SDK do tworzenia aplikacji na platformę Android.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
Korzyści:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń.
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami w branży kryptowalut.
  • Elastyczne godziny pracy oraz opcje pracy zdalnej.
Jak aplikować: Zachęcamy zainteresowanych kandydatów do przesłania swojego CV, listu motywacyjnego, portfolio oraz krótkiego wyjaśnienia, dlaczego chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Wymagana biegła znajomość języka angielskiego.
Informacje o firmie
At the forefront of the cryptocurrency industry, we are dedicated to revolutionizing the future of finance through cutting-edge blockchain technology. With a steadfast dedication to excellence, we have positioned ourselves as a prominent leader in the sector, contributing significantly to its growth and development. Our team is comprised of passionate individuals who are committed to pushing boundaries and exploring new possibilities in the realm of digital finance. Join us as we continue to revolutionize the way the world interacts with money and be a part of our dynamic journey towards a decentralized future.

By applying for this position, you consent to the processing of your personal data included in your job application documents (such as CV, cover letter, portfolio) for the purpose of recruitment for this position. Your personal data will be processed in accordance with the applicable data protection laws and regulations. Your data will be stored securely and will only be shared with individuals involved in the recruitment process. If you have any questions or concerns about the processing of your personal data, please contact us.

Aktualizacja: 18.02.2024