Junior Marketing Specialist

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dam Pracę: Junior Marketing Specialist
Firma: Dawid Rza
Lokalizacja: Centrum Gdyni, praca stacjonarna
Branże: Home & Beauty
Opis stanowiska:
Jako Junior Marketing Specialist będziesz odpowiedzialny za:
- Tworzenie i zarządzanie treścią na platformach social media.
- Monitorowanie trendów rynkowych i analiza działań konkurencji.
- Współpraca z zespołem marketingowym w celu tworzenia kampanii promocyjnych.
- Przygotowywanie raportów i analiz wyników działań marketingowych.
- Udział w tworzeniu strategii marketingowych.
Wymagania:
- Podstawowa znajomość narzędzi do zarządzania social media (np. Facebook, Instagram, Pinterest).
- Zdolności analityczne i umiejętność pracy zespołowej.
- Kreatywność i otwartość na nowe pomysły.
- Mile widziane doświadczenie w marketingu cyfrowym lub w pracy z mediami społecznościowymi.
Oferujemy:
- Wynagrodzenie w przedziale 4000-10000 zł brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia.
- Atrakcyjne bonusy za wyniki.
- Możliwości rozwoju i szkolenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Pracę w zespole pełnym pasjonatów i profesjonalistów.