Ogłoszenie nieaktualne

Kadrowa

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Twój zakres obowiązków
1/ Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa w zakresie spraw związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy
2/ Prowadzenie spraw związanych z ewidencją czasu pracy, świadczeniami pracowniczymi
3/ Prowadzenie akt osobowych
4/ Naliczanie wynagrodzeń, premii, zasiłków 5/ Sporządzanie dokumentacji płacowej
6/ Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji tj. GUS, US, PFRON, ZUS
7/ Monitorowanie aktualności badań lekarskich i szkoleń BHP
8/Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby właściciela firmy
9/ inne związane z zajmowanym stanowiskiem w zakresie obowiązków

Praca od poniedziałku do piątku 7:00- 15:00
Wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia.
Praca od zaraz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piekarnia Cukiernia"Eres" w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.