Ogłoszenie nieaktualne

Kadrowa/kadrowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa na zastępstwo,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy do naszego Zespołu w Kancelaria Usług Księgowych LEX sp. z o. o. osoby pełnej pasji na stanowisko stacjonarne.
Kogo? Kadrowa/Kadrowy.
Miejsce pracy: Gdańsk, Wilanowska 4 lok. XI
Aplikacja: [ukryte]
Doświadczenie mile widziane
Lubisz organizować, układać, liczyć, oraz poszerzasz na bieżąco
swoją wiedzę dotyczącą kadr i płac jak również cechuje Cię odpowiedzialność
i pozytywne nastawienie do świata?
W takim razie czytaj dalej.
Jeżeli poniższe zdania pasują do Ciebie:
posiadasz minimum roczne doświadczenie na danym stanowisku
posługujesz się poprawną polszczyzną,
kontakt z klientem nie sprawia Ci trudności,
kulturę osobistą stawiasz na pierwszym miejscu,
samodzielna organizacja czasu pracy nie sprawia Ci problemu,
odnajdujesz się w szybko zmieniającym się Polskim Ładzie,
lubisz zaangażować się w to, co robisz na 110%,
traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów,
koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie problemach,
nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu,
skrupulatność i dokładność to twoje atuty,
naukę nowych rzeczy traktujesz jako osobisty rozwój i wyzwanie, a nie karę,
jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi i świata, to oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać.

GŁÓWNE ZADANIA ADMINISTRACYJNO-BIUROWE:
  • obsługa kadr wskazanych klientów,
  • wysyłanie ZUS:zgłoszenia, przerejestrowania,
zarejestrowania oraz wszystkie sprawy związane
z obsługą ZUS,
  • wypowiedzenia ZUS PEL,
  • odpisywanie na e-maile,
  • zapisywanie dokumentów na dysku,
  • przygotowywanie pism - na zlecenie,
  • aktualizacja baz danych,
  • obsługa zwolnień lekarskich Klientów,
  • wyliczanie podstaw.
OFERUJEMY:
  • 1. Rozwój
  • Praca w jednej z najlepszych firm Księgowych w województwie pomorskim.
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, stale rozwijającej się już od ponad 8 lat.
  • Pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków.
  • 2. Zespół
  • Bardzo dobra atmosfera pracy.
  • Wzajemne wsparcie.
  • Przejrzysty podział obowiązków.
  • Wymagający i równocześnie wyrozumiały szef.
  • Godne warunki pracy jak i odpowiednie wynagrodzenie
  • 3. Wynagrodzenie
  • Przejrzyste zasady wynagradzania.
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od zakresu obowiązków, jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów, jak również Twojego doświadczenia – Twoja wypłata będzie zależeć od tego, czy to Ty będziesz uczyć nas, czy to my będziemy uczyć Ciebie.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Aktualizacja: 16.11.2023