Kameralista / Kameralistka - Specjalista Opracowań Numerycznych

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • sporządzanie map do celów projektowych do PODGiK,
  • sporządzanie map do celów projektowych do KODGiK,
  • przygotowywanie materiałów do tyczenia Geodetom Terenowym,
  • sporządzanie szkiców i raportów z pomiarów terenowych,
  • prowadzenie bieżącej geodezyjnej obsługi inwestycji budowlanych,
  • raportowanie czasu pracy w dedykowanej aplikacji,

  • Czujesz się pewnie w sporządzaniu map do celów projektowych,
  • Nie męczy Cię spędzanie czasu przed ekranem komputera,
  • Interesujesz się jak automatyzacja może usprawnić na co dzień pracę Geodety Kameralnego,
  • Nie boisz się wyzwań i poznawania nowych programów,
  • Czerpiesz przyjemność z doskonalenia swoich umiejętności.
To oferujemy:
  • po trzech miesiącach stażu wejście w system premiowy,
  • realną do osiągnięcia premię kwartalną i roczną,
  • możliwość awansu na kolejne stanowiska,
Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, koniecznie wejdź na nasza stronę stronę:
Informacje o firmie
geoprofil.co powstała dlatego, że wierzymy w to, że nowoczesne technologie muszą służyć wszystkim, nawet niewielkim firmom. Wszystko co robimy, służy temu, by je wspierać. Sami też jedną z nich jesteśmy i doskonale widzimy jak nowoczesne technologie zmieniły naszą pracę.

Aktualizacja: 18.04.2024