Ogłoszenie nieaktualne

Kamieniarz Beerse

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Praca za granicą
Tak

O firmie: Producent blatów kuchennych i łazienkowych.

Są one pokryte najlepszymi wyselekcjonowanymi rodzajami kamienia naturalnego i bogatą kolekcją materiałów kompozytowych. Niedawno do asortymentu dołączył DEKTON. Ciągłe innowacje i inwestycje podążają za najnowszymi osiągnięciami na rynku.

Dla naszego klienta, specjalizującego się w produkcji blatów kuchennych i łazienkowych poszukujemy kamieniarza.

Obowiązki:

Będziesz pracować z różnymi materiałami takimi jak: granit, marmur i kompozyt
Będziesz pracować na małych maszynach ręcznych, a także na frezarkach i pilarkach CNC (mile widziane doświadczenie z maszynami CNC), firma moze przeszkolić do obsługi maszyn CNC
Najpierw produkcja na warsztacie, a potem montaz u klienta
Będziesz pracować z wypełniaczami i zbieraniem zaprawy kamiennej lub marmurowej
Będziesz pracować na podstawie opisu, projektu wykonawczego i przygotowania rysunków – bardzo ważne jest, aby dokładnie czytać rysunki techniczne
Będziesz ciąć kamień zgodnie z rysunkami
Będziesz odpowiedzialny za wykańczanie blatów, blatów kuchennych, glazury i innych według potrzeb

Dobra znajomość obróbki kamienia
Prawo jazdy kat. B
Komunikatywny angielski
Znajomość rysunków technicznych
Chęć długoterminowej współpracy
Praca samodzielna jak i w zespole

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Wynagrodzenie od 17 euro brutto/h, + mozliwośc nadgodzin, płatnych dodatkowo
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1,80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji

Certyfikat KRAZ nr 275

Aktualizacja: 08.04.2024