Kasjer-sprzedawca Stacja Paliw (praca zmianowa i/lub nocna)

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Zielona Stacja Sp. z o.o. poszukuje sprzedawców na stację paliw BP w CHWASZCZYNIE!

Obowiązki:
  • obsługa klienta przy kasie w zmiennym trybie pracy, w tym w nocy
  • obsługa klienta w strefie bistro zgodna z przyjętymi standardami
  • dbałość o czystość i ekspozycję towarów oraz świadczonych usług
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (8h, 10h lub 12h), również w nocy
  • umiejętność pracy w zespole
  • kultura osobista, życzliwość, komunikatywność
  • doświadczenie w handlu/sprzedaży będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane
  • WAŻNE BADANIA SANITARNE przyśpieszą proces rekrutacji! w przypadku braku badań wystawiamy skierowanie!

Osoby chętne prosimy o przesłanie swojego CV wraz z dopisaną klauzulą znajdującą się na dole strony na nasz adres email.

W razie wszelkich pytań zapraszamy również do kontaktu telefonicznego!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zielona Stacja Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane mogą zostać wykorzystane w przyszłości o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania.

Aktualizacja: 17.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Zielona Stacja Sp. z o.o.

660114... Wyświetl numer
z...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Chwaszczyno
Oliwska 56
SMS
Wyświetl numer