Ogłoszenie nieaktualne

Kasjer/sprzedawca

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Zatrudnię na Stacji Paliw MOL w Gdańsku
Wymagania:
pozytywne nastawienie
zaangażowanie
obowiązkowość
Obowiązki:
obsługa zgodna ze standardami firmy
porządki wg harmonogramu
praca zmianowa/ruch 24godzinny
Oferujemy prace w zgranym zespole, dodatek za pracę w święta i niedziele, premię uzależnioną od wyników, opiekę w Lux Medzie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).