Ogłoszenie nieaktualne

Kasjer/sprzedawca

Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Warzywniak Cztery Pory oferuje świeże owoce i warzywa przez cały rok. To sieć klasycznych warzywniaków w nowej odsłonie, wokół których chcemy tworzyć miejsca spotkań i integracji dla lokalnej społeczności.

Dołącz do naszego zespołu, w którym na pierwszym miejscu stawiamy pracę w przyjaznej atmosferze. Aplikuj już teraz!

Nie musisz mieć doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy, wesprzemy wiedzą i praktycznymi szkoleniami.

Stanowisko: sprzedawca/kasjer

Miejsce pracy: Gdańsk Przymorze (okolice Alfy Centrum)

Twój zakres obowiązków:
• profesjonalna obsługa klienta,
• obsługa kasy fiskalnej,
• dbałość o właściwą ekspozycję towarów,
• przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,
• przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru,
• składanie zamówień na dostawy uzupełniające,
• zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie.
Nasze oczekiwania:
• chęć rozwoju i nauki,
• otwartość i zaangażowanie,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• samodzielność,
• odpowiedzialność,
• mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
To oferujemy:
• system premiowy,
• umowę zlecenie, umowa o dzieło
• zniżki pracownicze,
• profesjonalne szkolenia,
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Wymagania? Wystarczy Twoje zaangażowanie!
Zajrzyj też na nasz profil @warzywniakczterypory na Instagramie, Facebooku, TikToku i dowiedz się więcej.
Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twojej karierze!

Aktualizacja: 09.01.2024