Ogłoszenie nieaktualne

Kasjer/Sprzedawca

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
28 - 40
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Sklep z żywnością ekologiczną zatrudni osobę  z doświadczeniem pracy w sklepie spożywczym. Praca na umowę zlecenie - dodatkowa - tylko w piątek (do 10h) i sobotę (do 8h)
Obowiązki:
ekspozycja towaru na półkach, utrzymanie porządku w sklepie jak i w bezpośrednim jego otoczeniu, pilnowanie terminów przydatności do spożycia, inne czynności, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania sklepu spożywczego.
Informacje o firmie
Eko Spichlerz funkcjonuje na rynku trójmiejskim od ponad 9 lat. Ważna jest dla naszego zespołu etyka w biznesie i współpraca oparta na zaufaniu i zrozumieniu. Ponieważ wielu naszych Klientów i Klientek  to osoby z nietolerancjami czy alergiami ważna jest  dla nas praca odpowiedzialna i skoncetrowana na zadbaniu o nich.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EkoSpichlerz.pl w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko