Kelner / Kelnerka Gdańsk stare miasto Manna68

Ogłoszenie nieaktualne

Kelner / Kelnerka Gdańsk stare miasto Manna68

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Szukamy kelnera/kelnerki do pracy od zaraz na pełen etat lub tylko na weekendy :) 


O MANNIE 68

Manna to restauracja wegańska w centrum Gdańska z pełną obsługą kelnerską i listą win. Mamy 50 miejsc siedzących w środku i drugie tyle w ogródku. Od trzech lat budujemy swoją markę jako najlepsza wegańska restauracja w Trójmieście (nr 2 spośród wszystkich restauracji w Gdańsku wg TripAdvisor). Szczycimy się wyjątkową obsługą: bez spiny, z uśmiechem na twarzy, ale profesjonalnie, z troską o naszych gości.

O TOBIE
Szukamy osób, którym nie przykra ciężka praca, ale też nie stronią od poczucia humoru i dobrej zabawy. Entuzjastyczne nastawienie do kuchni bezmięsnej będzie zdecydowanym plusem na Twoją korzyść, ale nie jest konieczne (jesteśmy przekonani, że zarazimy Cię własnym entuzjazmem!). Dla nas liczy się otwartość, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie do świata i ludzi.

WSPÓŁPRACA
Oferujemy pełne szkolenie, elastyczne godziny pracy (na pełny etat oraz na pół), wypłatę zawsze na czas, pyszne obiady pracownicze, piwko po zmianie, sporo pracy, ciekawe dyskusje i fajną atmosferę.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 15.04.2024

Aktualizacja: 15.04.2024

Wróć do góry