Kelner/ Kelnerka lub Pracownik gospodarczy w dniach 24.09.2019 (Wtorek) oraz 11.10.2019 (Piątek)

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 5 dni temu

Zatrudnimy osoby do obsługi kelnerskiej oraz pracowników gospodarczych w dniach:
· 24.09.2019 wtorek w godz. 11.00-3.00 Gdańsk
oraz
· 11.10.2019 piątek w godz. 11.00-3.00 Arena Gdynia, Gala Dinner 'Wspólna Kaczka'- cykliczna impreza cateringowa, poglądowy film z realizacji:

Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Wymagania:
  •  punktualność
  •  sumienność
  •  pracowitość
  •  miła aparycja
  •  doświadczenie mile widziane
Obowiązki:
  •  przyjmowanie zamówień na napoje
  •  serwowanie posiłków (menu ustalone z góry)
  •  praca pod nadzorem kierownika zespołu
  •  utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  •  prace na zapleczu cateringowym w przypadku pracownika gospodarczego

Oferujemy:
  •  możliwość nawiązania stałej współpracy
  •  zdobycie cennego doświadczenia cateringowego podczas dużych imprez
Wynagrodzenie:
  •  stawka za godzinę pracy od 14 zł netto ustalana indywidualnie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
Ogłoszenie standardowe
603997 Zadzwoń
p...@bangl... Wyświetl e-mail
BanGlob Sp. z o.o.
Adres
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
Norwida 4c
Ważne jeszcze 25 dni (do 11.10.2019)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 62865069
  • Data wyróżnienia: 11 września 2019
  • Data wprowadzenia: 11 września 2019
  • Aktualizacja: 12 września 2019
  • Wyświetleń: 133
  • Wyświetleń na liście: 3 257
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS