Kelner / Kelnerka

Ogłoszenie podstawowe
Sopot Dolny Sopot
Grunwaldzka 1-3
Kelner / Kelnerka Umowa zlecenie
obserwuj

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Pracownicy gastronomii
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: KELNER / KELNERKA

Godziny pracy: 08:00-23:00 | praca zmianowa
Lokalizacja: Sopot | ul. Grunwaldzka 1/3

Czego możesz oczekiwać od nas:
  • Pracujemy w stałych godzinach, czas po pracy jest tylko dla Ciebie.
  • Potrzebujesz zarobić więcej? Możesz zdecydować, czy chcesz pracować w nadgodzinach.
  • Wynagrodzenie jest zawsze na czas.
  • Legalne zatrudnienie jest dla Ciebie bezdyskusyjne? - świetnie, bo nie zatrudniamy „na czarno"
  • Chcesz się rozwijać? U nas możesz zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie.
  • Stabilizacja ma dla Ciebie znaczenie? – super, bo liczymy na długotrwałą współpracę.
  • Lubisz odpoczywać? Będziesz mógł/mogła zaplanować urlop w ciągu roku!
Czego oczekujemy od Ciebie:
  • Szczerych chęci do pracy na dłużej, a najlepiej na stałe.
  • Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Dokładności i samodzielności, ponieważ są kluczowe w naszej pracy.
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i sprawnej współpracy z zespołem
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Elastyczności i gotowości do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy
Jakie będą Twoje obowiązki:
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
  • Każdorazowa kontrola ilości i rodzaju wydawanych posiłków
  • Pomoc w doborze najlepszych kompozycji dań
  • Udzielanie informacji nt. karty
  • Przyjmowanie płatności
  • Bieżąca opieka nad klientem
Brzmi dobrze, a nawet bardzo dobrze?
Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń!

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Rekeep Polska S. A. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Traktorowej 126/202, 91-204 Łódź. W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą adresu mailowego. Administrator może przekazać Twoje dane osobowe do Spółki (Współadministratora), z którą współtworzy Grupę Kapitałową Rekeep Polska S.A. Przetwarzanie odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i dążenia do zawarcia z Tobą umowy o pracy lub innej umowy cywilno-prawnej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym. Pełne informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności na stronie internetowej www.rekeep.pl

Aktualizacja: 22.08.2024