Kelner/ kelnerka - praca na sezon w butikowym hotelu

Ogłoszenie podstawowe
Sopot
ul. Powstańców Warszawy 53A
Kelner/ kelnerka - praca na sezon w butikowym hotelu Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy Pracowników do butikowego My Story Sopot Apartments

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Obsługa śniadań, baru, wydawanie lunchu,
  • Zapewnienie wysokiej satysfakcji Gości z obsługi w obiekcie,
  • odpowiedzialność za zachowanie najwyższego standardu usług,
  • Przygotowanie codzienne stanowiska pracy,
  • Dbałość o czystość i powierzony sprzęt.
  • Pomoc na zmywaku.
NASZE WYMAGANIA
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność, dyspozycyjność,
  • Znajomość systemów operacyjnych gastronomii mile widziana,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie,
  • Wysoka kultura osobista, sumienność, uczciwość,
  • Umiejętność pracy zespołowej i zdolność do pracy pełnej wyzwań.
OFERUJEMY
  • Stałe, wypłacane do 10 dnia miesiąca wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie,
  • Zmiany 7-15; 15-23, niekiedy 7-19,8-20;
  • Elastyczny grafik,
  • Pracę w młodym, energicznym zespole,
  • Śniadania pracownicze.
W odpowiedzi na ogłoszenie, proszę podać w tytule maila stanowisko, na które wpływa aplikacja.

Aktualizacja: 15.06.2024