Ogłoszenie nieaktualne

Kelner na weekendy

Firma
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Szukamy kogoś z dobrym vibes i chęcią pomocy naszej Ekipie - Lolo Thai Jolo w weekendy.
Jeśli kochasz jedzenie równie mocno jak my, a śmiech to dla Ciebie jak codzienny przyprawowy dodatek, to ta praca może być dla Ciebie jak stworzona

Twoje zadania u nas:
  • Serwowanie pysznego jedzenia z uśmiechem - u nas to obowiązek!
  • Przyjmowanie zamówień od gości, podawanie rachunków itp.
  • Zaskakiwanie gości pozytywną energią - to u nas jest normą!
  • Wspieranie zespołu, bo razem jesteśmy jak kulinarna drużyna Avengers!
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy - bo czystość to podstawa, a porządek to połowa sukcesu.
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Uśmiechu jak u dziecka w cukierni - bo codziennie teleportujemy Cię do Tajlandii - a Tajlandia to kraina Uśmiechu!
  • Sprawności i szybkości - ale spoko, nie wymagamy równowagi jak kelner na linie!
  • Gotowości do pracy w weekendy
  • Pozytywnej energii - bo u nas nie ma miejsca na mrużenie oczu!
Co my dajemy:
  • Pracę w miejscu, gdzie jedzenie to prawdziwa magia smaku - nasi kucharze są jak magicy!
  • Atmosferę jak w najlepszej ekipie przyjaciół - bo u nas pracujemy, ale i dobrze się bawimy!
  • Terminowe Wynagrodzenie w formie tygodniówek no i "nieformalne"  (no ale gdyby nie pyszne jedzenie i Twoje zaangażowanie to by ich nie było) NAPIWKI, które, sprawią że Twoje kieszenie będą uśmiechać się do Ciebie!

Jeżeli czujesz, że to może być Twój kierunek, wyślij CV

Aktualizacja: 04.03.2024