Ogłoszenie nieaktualne

Kelner

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Geneza Jedzenia i Wina to restauracja znajdująca się w samym sercu Gdańska, nad brzegiem Motławy. Serwujemy kuchnię polską z elementami kuchni z całego świata, które przemycamy motywem prężnie działającego handlu morskiego w tym miejscu w czasach hanzeatyckich. Posiadamy również bogatą ofertę barową oraz win.
Aktualnie poszukujemy pracowników do naszego zespołu na stanowisko Kelner.

Czego oczekujemy od kandydatów?
Zaangażowania, chęci do pracy i pozytywnego nastawienia!
Chcemy współpracować z osobami, które wiedzą co to praca zespołowa. Jeśli brak Ci doświadczenia, ale cechuje Cię przykładność w wykonywaniu powierzonych zadań, chętnie wszystkiego Cię nauczymy. 

Oferujemy pracę w pełni wyposażonej restauracji na podstawie umowy zlecenie. 
Jeśli jesteś zainteresowany, aby poznać więcej szczegółów, wyślij swoją kandydaturę na adres mailowy [ukryte] z dopiskiem na jakie stanowisko aplikujesz. 
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 20.04.2024

Wróć do góry