Kelner

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Śródmieście
Stępkarska 7
Kelner Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Kelner

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Miejsce pracy: Secret Room, Stępkarska 7, Gdańsk
Opis stanowiska: Poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko kelner/kelnerka.
Obowiązki:
  • Obsługa gości według standardów Secret Room
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz tworzenie pozytywnej atmosfery.
  • Dbanie o estetykę i czystość restauracji
  • Współpraca z pracownikami restauracji w celu zapewnienia sprawnej i profesjonalnej obsługi gości.
Wymagania:
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.
  • Komunikatywność, kreatywność i wysoka kultura osobista.
  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb.
  • Udział w szkoleniach kelnerskich i degustacjach.
Dołącz do nas i wspólnie stwórzmy magiczne i niezapomniane chwile dla naszych gości!

Informacje o firmie
Secret Room – to nowoczesna restauracja w centrum Gdańska, która łączy w sobie bar, kuchnię autorską, strefę lounge oraz muzyczną. Zielone wnętrze, muzyka od lokalnych czy zagranicznych artystów oraz Dj-ów, znakomita kuchnia i koktajle, a także profesjonalna strefa lounge – to wszystko czyni Secret Room idealną przestrzenią dla odpoczynku, spotkań i twórczości.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Anna

k...@secre... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres