Kelnerka/ Kelner a la carte

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

NASZE OCZEKIWANIA
· doświadczenie w pracy na stanowisku obsługi restauracji a’la carte
· miła aparycja, entuzjazm i zaangażowanie w pracę
· dobra organizacja pracy
· otwartość na potrzeby gościa (wysoka komunikatywność)
· komunikatywna znajomość angielskiego i polskiego
· obsługa sytemu POS
· doświadczenie w obsłudze imprez okolicznościowych będzie dodatkowym atutem

OBOWIĄZKI
· aktywna sprzedaż i profesjonalna obsługa Gości
· fachowa obsługa szkoleń i konferencji (przerwy kawowe, lunche itp.) oraz przyjęć okolicznościowych
· przygotowanie lokalu do otwarcia/zamknięcia (ustawienie ogródka, drobne kwestie porządkowe)
· utrzymywanie porządku na Sali i w pozostałych pomieszczeniach restauracji
· obsługa systemu POS

CO OFERUJEMY
· stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· atrakcyjne wynagrodzenie 26 – 30 pln netto/1h + napiwki + premie
· możliwość podjęcia pracy od zaraz
· pracę w dynamicznym obiekcie posiadającym w swym wachlarzu usług restaurację, sale bankietowo-konferencyjne oraz bogatą ofertę cateringów zewnętrznych.
· świetną atmosferę w pracy w młodym zespole

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych na maila [ukryte] z dopiskiem KELNERKA/KELNER

Informacje o firmie
Restauracja ArtBistro by Progres znajdująca się na modnym osiedlu Garnizon w centrum Gdańska Wrzeszcza, szuka pozytywnych osób pełnych energii i zapału do pracy na stanowisku „Kelnerka/Kelner a'la carte”.
Jeśli chcesz z nami współtworzyć wyjątkowe miejsce, które rozwija się z miesiąca na miesiąc, to koniecznie aplikuj do nas!