Ogłoszenie nieaktualne

Kelner/ka

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Cześć! 
Klub Muzyczny Parlament w centrum Gdańska rekrutuje na stanowiska:
Kelner/ka 28zł/h + Premie
Praca w weekendy oraz jak wszystko fajnie ruszy to podczas jednego z wielu wydarzeń - koncertów, stand upów itp. w lokalu.
Macie oczywiście wjazd na wszystkie wydarzenia za free w dniu wolnym, 50% off na barze, pracę w młodym i przesympatycznym zespole.
Grafik ustalany co miesiąc. Szukamy ludzi na cały rok, nie tylko na sezon ;)

[ukryte]

[ukryte]

tytule maila podajcie nazwę stanowiska a w załączniku CV :)


Pomożemy przy Wyrobieniu książeczki sanepidowskiej!
Informacje o firmie


Historia Klubu Parlament sięga początku wieku. W 2000 roku rozpoczęły się prace remontowe w pomieszczeniach dawnej stolarni Teatru Wybrzeże. Po trwającej niemal rok przebudowie, w listopadzie 2001 roku, w samym centrum gdańskiego starego miasta, otworzył swe podwoje najnowocześniejszy i największy wówczas klub muzyczny w Trójmieście. Od pierwszego dnia swojej działalności, Klub Parlament zyskał ogromne uznanie w oczach odwiedzających go gości, co sprawiło, że stał się również popularnym i ważnym punktem na imprezowej mapie Gdańska.
Mimo upływu lat, zmieniającej się mody oraz wciąż poszerzającej się oferty kuturalno-rozrywkowej w naszym mieście, Klub Parlament wciąż odwiedzają niezliczone rzesze spragnionych dobrej zabawy imprezowiczów. Odbywające się od czwartku do soboty imprezy cykliczne cieszą się gigantycznym zainteresowaniem wśród publiczności, a każda z tych imprez ma swoich wiernych fanów.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 03.08.2021

Aktualizacja: 05.04.2024

Wróć do góry