Kelner/Kelnerka Barman/Barmanka

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
6400 - 4620
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy gastronomii
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Kelner/ka Barman/ka na statku pasażerskim Pirat/Sopot
Miejsce pracy: Sopot
Zatrudnimy osobę na stanowisku kelner/ka barman/ka na statku pasażerskim Pirat, wykonującym 40-minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej.
Miejsce stałego cumowania: Molo w Sopocie.
Praca sezonowa od końca kwietnia do października/listopada każdego roku.
Orientacyjne godziny pracy: 9.00 – 21.00
Praca zmianowa, system pracy do uzgodnienia
Co oferujemy:
- Niezapomniana praca sezonowa na morzu w sympatycznej atmosferze
- Elastyczny grafik
- Możliwość nabycia cennego doświadczenia
Wymagania:
- wysoka kultura osobista,
- otwartość, komunikacja i łatwe nawiązywanie kontaktu z gośćmi,
- przestrzeganie ustalonego dress code (praca w przebraniu)
- przestrzeganie ustalonych procedur obowiązujących na statku
- obsługa systemu POS
- aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Obowiązki:
- dbanie o czystość i porządek na statku
- obsługa gości
- uczciwość i rzetelność
Podana stawka dotyczy całego etatu (168 godzin w miesiącu).
Mile widziana uroda południowo-śródziemnomorska.

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Animator Czasu Wolnego dla Dzieci na Statku Pirat/Sopot

Aktualizacja: 10 dni temu
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Statek Pirat

p...@state... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot Dolny Sopot