Key Account Manager

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nasze wymagania
  • Dobra znajomość programów CRM,
  • Orientacja na wyniki oraz klienta, zaangażowanie, otwartość na zmiany, umiejętność szybkiego uczenia się, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość technik negocjacyjnych i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
Twój zakres obowiązków
  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych poprzez: pozyskiwanie, budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,
  • Sprzedaż produktów firmy na rynek polski (w kanale zdalnym),
  • Budowanie długotrwałych relacji z nowymi i obecnymi Klientami,
  • Aktywne zwiększanie bazy Klientów,
  • Prowadzenie negocjacji sprzedażowych,
  • Praca na KPI i wskaźnikach marżowych,
  • Monitorowanie rynku, konkurencji i trendów,
  • Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów,
To oferujemy
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Integracje firmowe,
  • Dofinansowanie karty MultiSport,
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Zniżki na zakupy w naszym sklepie,
  • Kiermasze pracownicze,
  • Inicjatywy dobroczynne.
Informacje o firmie
O nas
Nasza firma została założona w Polsce w 2001 roku. Marka SOXO® jest doskonale rozpoznawalna na rynku zarówno w Polsce, jak i na świecie, dostarczając produkty do ponad 30 krajów.
Jesteśmy wiodącym producentem prezentów w postaci skarpetek, kapci oraz akcesoriów tekstylnych dla niemowląt, dzieci, kobiet oraz mężczyzn. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, między innymi artykuły z działu gospodarstwa domowego czy akcesoriów dla zwierząt.
Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie od ludzi zależy wizerunek firmy i produktu, dlatego markę SOXO® tworzy zgrany zespół osób ze świeżymi pomysłami. Naszą misją jest budowanie relacji opartych na zaufaniu, spełniając potrzeby naszych klientów.
Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Sopocie.

    Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SOXO sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w: Smolna 1A, 81-877 Sopot (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca@soxo.pl. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.