Kierowca B+E / C

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Osowa Kierowca B+E / C Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6400 - 6700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma Budownictwo-W poszukuje kandydata na stanowisko
KIEROWCA B+E / C
Miejsce pracy: Gdańsk-Osowa

Zakres obowiązków:
- realizacja dostaw towarów samochód dostawczy 3,5T + przyczepa (kat. B+E), lub samochód ciężarowy (kat. C)
- dbałość o powierzony pojazd,
- pozytywne reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami / odbiorcami

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B+E lub C,
- zaangażowanie,
- punktualność i dobra organizacja pracy,
- mile widziane: posiadanie ważnych uprawnień do obsługi wózków widłowych
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- praca poniedziałek-piątek w godzinach 7.30-16,
- umowę o pracę (cały etat),
- miłą atmosferę i dobre warunki pracy,
- wynagrodzenie na początek 4700 zł „na rękę” i możliwość wypracowania nadgodzin,
Osobom szukającym pracy tymczasowej serdecznie dziękujemy

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę Budownictwo-W (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926).

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Budownictwo-W

p...@budow... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Osowa