Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca C+E

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania :
  • Punktualność, odpowiedzialność, sumienność,
  • Prawo jazdy kat. C+E , Karta kierowcy,
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej / ukończony kursu na przewóz rzeczy,
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka jezdniowego,
  • Sprawność fizyczna,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Obowiązki :
  • Przewóz towarów w transporcie krajowym oraz sporadycznie międzynarodowym,
  • Realizacja terminowych dostaw ładunków łatwo psujących się do magazynów centralnych sieci handlowych,
  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy kierowców, zasad BHP,  higieny pracy oraz innych procedur opisanych w dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności,
  • Utrzymywanie czystości pojazdu oraz infrastruktury w miejscu pracy,
  • Nadzór nad stanem technicznym oraz dbanie o powierzony pojazd,
Zapewniamy:
- Gwarancję stabilnego zatrudnienia, w firmie będącej liderem w swojej branży, o
  ugruntowanej pozycji na rynku,
- Umowę o pracę, która zapewnia  bezpieczeństwo i wiarygodność,
- Terminowe wypłaty wynagrodzeń,
- Nowoczesny i zadbany technicznie tabor,
- Zachowanie dopuszczalnych norm czasu jazdy i odpoczynku
Informacje o firmie
Firma QUIZA Logistics jest wiodącym polskim przewoźnikiem drogowym, realizującym dostawy świeżych bananów importowanych z krajów Ameryki Centralnej,  do największych sieci handlowych w kraju i za granicą. Posiadamy najnowocześniejszy tabor spełniający normę emisji spalin EURO6 oraz nowoczesną bazę logistyczno-transportową. Pracujemy w małym i dynamicznym zespole.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926). Klauzula obowiązku informacyjnego w procesie rekrutacji CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 2 miesięcy, na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez QUIZA Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.