Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca kat. C/C E

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Lokalna budowlana firma podwykonawcza z Gdańska, zatrudni do stałej współpracy osobę na stanowisko :
Kierowca C/C+E.
Praca od zaraz. Stacjonarna. Bez kwater.
Miejsce pracy: Trójmiasto.
Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę.
Auta MAN i MERCEDES.
Dobrze by było, gdyby ktoś miał doświadczenie na zestawach niskopodwoziowy.
Stawka: od 27 zł netto/h na start oraz do ustalenia według lat pracy i umiejętności.
Zakres obowiązków:
  • Prace transportowe na terenie Trójmiasta.
Wymagania:
  • Doświadczenie,
  • Prawo jazdy kat. C/C+E,
  • Odpowiedzialność i chęć do pracy.
Proponujemy:
  • Zatrudnienie na umowie o pracy, ale pierwsza umowa zlecenia na okres próbny,
  • Praca od pn-pt od 6, oraz co druga sobota,
  • Wyjazdy z bazy firmy.
Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.
Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502/267/530
 WhatsApp / sms „kierowca Gdańsk”.

Aktualizacja: 20.11.2023