Kierowca kat. B

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kurierzy / Dostawcy,
Serwis / Usługi,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
  • Dostarczanie wyników badań wykonanych przez laboratorium Invicta oraz materiału do badań diagnostycznych do laboratoriów współpracujących oraz innych kontrahentów,
  • Odbieranie wyników badań wykonanych przez laboratoria współpracujące lub innych kontrahentów oraz odbieraniu materiału do badań diagnostycznych na zlecenie MLD Invicta,
  • Realizacja innych zadań wynikających z bieżących potrzeb w zakresie przewozu i transportu,
  • Dbaniu o rzeczy powierzone przez MLD Invicta i utrzymywanie ich w należytym stanie,
CO BĘDZIE CI POTRZEBNE?
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do wykonywania zawodu kierowcy
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Dyspozycyjność do pracy od pn-pt w godzinach 8-16
CO ZYSKASZ DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO ZESPOŁU?
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową 28 zł brutto
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Przyjazną i dynamiczną atmosferę pracy,
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne.Nasze Kliniki Zdrowia Kobiety tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników – lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.