Kierowca kat. b // Trójmiasto / Bus

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk
Reja 3
Kierowca kat. b // Trójmiasto / Bus Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6265 - 7144
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Książeczka sanepidowska
Tak

Firma BRUNO TASSI Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko kierowca.
Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek towaru.
Terminowe dostarczanie towaru do Klientów Dbałość o powierzony sprzęt firmowy.
Dbałość o relacje z Klientami Nasze wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej Gotowość do pracy w godzinach 00:00 - 08:00
Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia
Samodzielność i rzetelność w działaniu Komunikatywność Oferujemy:
Umowa o pracę na pełen etat
Możliwość ubezpieczenia grupowego za życie
Pakiet medyczny Umowa o pracę
W odpowiedzi proszę o załączenie CV na adres  mailowy  podany w ogłoszeniu

Administratorem danych osobowych osób uczestniczących w niniejszej korespondencji jest:
Bruno Tassi Sp. z o.o.; ul. Staniewicka 12, 03-310 Warszawa
Informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest tutaj www.bruno-tassi.pl/rodo (https://bruno-tassi.pl/rodo/)