Kierowca kat C ( Emeryt-Rencista) 1/2 etatu-3/4 etatu

Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca kat C ( Emeryt-Rencista) 1/2 etatu-3/4 etatu

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Umowa na zastępstwo,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Poszukiwany kierowca kat C z doświadczeniem tylko i wyłącznie. Miejsce pracy Pruszcz Gdański , charakter pracy-dostawa stali w arkuszach na paletach plus elementy 6m ( rury, kątowniki, płaskowniki itp obsługujemy tereny w promieniu 120 od Pruszcza .na trasie od 4 do 8 PTK główne kierunki woj. Pomorskie . Towar ładowany jest przez magazynierów naszej firmy poprzez wózki widłowe i tak samo rozładowywany na terenach innych firm. Kierowca nie dźwiga jedynie pilnuje samochodu przy rozładunku i dokumentacji przewozowej .Nie jesteśmy firma kurierska! Szukamy kierowcy nie tragarza ! Trasy wychodzą od 50 do 200 km Przestrzegamy czasu jazdy kierowcy( nie ma mowy o magnesach)
Wymagania 
komunikatywność 
pracowitość 
zaangażowanie
chęci do pracy 
dbanie o powierzone mienie 
zarobki od 2500do 3500 tys plus ewentualne dodatki(zależy od natężenia pracy )

Prace rozpoczynamy wtorek - Piątek od 8 do 14-16 może się zdarzyć  ze trzeba będzie zacząć trochę wcześniej ale  to poinformuje z wyprzedzeniem 
Mile widziani kierowcy z doświadczeniem w dystrybucji ,lub kurierkach 
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 64253814

Aktualizacja: 29.12.2023

Wróć do góry