Kierowca KAT C na cały etat

Ogłoszenie premium

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 8700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy,
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

NEZ Sp. z o.o. to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zagospodarowaniu odpadów budowlanych.
Twój zakres obowiązków
  • NEZ Sp. z o.o. to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zagospodarowaniu odpadów budowlanych. Twój zakres obowiązków 1. prowadzenie pojazdu ciężarowego typu hakowiec - praca na terenie 3CITY Nasze wymagania 1. czynne prawo jazdy kat. C mile widziane E 2. karta kierowcy 3. chęć do pracy i zaangażowanie 4. uczciwość, sumienność To Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia pracę w przyjaznej atmosferze praca od poniedz do piątku. Dyżury weekendowe.

To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,

  1. Wynagrodzenie podstawowe  4.800,00 netto/mc okres letni 4.500,00 netto/mc okres zimowy
  2. Nadgodziny to kwota nie mniej niż 1.000,00zł netto/mc
  3. Premia za pracę w godzinach 6:00 do max 18:00  500,00 zł

Aktualizacja: 19.03.2024