Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca kat. C

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kierowcy,
Usługi kurierskie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik biurowy
Charakter pracy
Praca w terenie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy kierowcę kat. C do pracy w firmie transportowej.

Rejon pracy: Gdańsk i okolice;
Obowiązki: Odbiory towaru od stałych klientów, około 5 punktów dziennie;
Wymagania: prawo jazdy kat. C, sumienność, pracowitość, zaangażowanie i samodzielność, mile widziana znajomość podstaw mechaniki;
Forma zatrudnienia do wyboru: umowa o pracę, zlecenie, własna działalność;
Wymagany kurs na przewóz rzeczy/ kod 95

Tel. [ukryte]
Zapraszam do kontaktu