Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca kat. D

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukamy kierowcy na stanowisko!

Kierowca kat D

W AutoComfort zajmujemy się przewozami o podwyższonym standardzie.
Skupiamy się na zaspokojeniu potrzeb klientów, aby czuli się zaopiekowani i wyjątkowo to myślenie przenosimy również na traktowanie naszych pracowników.
Pracujemy głównie na terenie Trójmiasta, realizujemy też dłuższe trasy na terenie Polski.
Obecnie poszukujemy kierowcy, który będzie odpowiedzialny za bezpieczny i komfortowy transport osób.

Wymagania:
  • prawo jazdy kat D i aktywna karta kierowcy
  • kod 95
  • doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata (autokary turystyczne)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowa zlecenie, B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie przez cały rok
  • nowoczesną flotę pojazdów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wyjątkowe projekty, możliwość obsługi grup VIP i znanych drużyn sportowych.
Wiemy, że nasi Pracownicy są naszym największym kapitałem. Dlatego wspieramy, dajemy możliwość rozwoju zawodowego, oraz tworzymy atmosferę, w której czujesz się doceniony.
Flota Pojazdów:
Pracując w AutoComfort będziesz miał możliwość prowadzenia wyjątkowych pojazdów, takich jak:
  • MERCEDES SPRINTER ROYAL CLASS, LONG VIP
  • MERCEDES TRAVEGO LUXLINE
  • SETRA 516 HD
Wszystkie nasze pojazdy od standardowych wyróżnia nie tylko wygląd, ale dostosowanie do najwyższych standardów wygody i bezpieczeństwa dla pasażerów i kierowcy.

Ciekawe zadania i wyzwania:
Pracując w AutoComfort, nie będziesz realizował codziennie tych samych tras. Obsługujemy duże wydarzenia, spotkania biznesowe, festiwale, koncerty. Wozimy też wiele Trójmiejskich drużyn sportowych. Dzięki temu codziennie mamy możliwość poznawania znanych, ciekawych i inspirujących osób.

Zapraszamy do aplikowania, tel. [ukryte]