Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca - konserwator

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej  w Gdańsku ul. Starogardzka 20
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy Kierowca-konserwator
w wymiarze 1 etatu (40 godz./tyg.) Tel. 58/309-49-31 www.dpsorunia.pl
Od kandydatów przystępujących do naboru oczekujemy:
Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie,
  • posiadanie ważnego dokumentu prawa jazdy kat.B – min. 5 lat,
  • stan zdrowia pozwalający na podjęcie pracy w tym charakterze,
Wymagania dodatkowe:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pielęgnacji terenów zielonych,
  • uprawnienia SEP,
  • dyspozycyjność,
  • pracowitość,
  • odpowiedzialność,
  • rzetelność;
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność bezpiecznej i uważnej jazdy,
  • umiejętność przewidywania następstw swojego działania oraz koncentracja
    i podzielność uwagi,
  • doskonały refleks,
  • brak nałogów
Główny zakres obowiązków:
  • prace konserwatorskie, drobne prace remontowe,
  • asystowanie w wykonywaniu usług firm zewnętrznych,
  • zgłaszanie uszkodzeń i napraw wymagającej fachowej pomocy,
  • transport przedmiotów wyposażenia, urządzeń między pomieszczeniami zarówno w budynku, jak i wokół niego,
  • bieżące utrzymanie porządku i estetycznego wyglądu terenu wokół budynku,
  • znajomość i stosowanie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie się do wymaganych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych,
  • dbanie o należyty stan sprzętu, maszyn, urządzeń i narzędzi oraz o porządek i ład
  • w miejscu pracy,
  • stosowanie środków ochrony zbiorowej oraz przydzielonych środków ochrony indywidualnej i odzieży roboczej,
  • kierowanie przydzielonym pojazdem osobowym przystosowanym do przewozu osób
    z niepełnosprawnością, zgodnie z prawem ruchu drogowego, przepisami bhp i ppoż,
  • dokonywanie codziennej obsługi pod względem wyposażenia pojazdu zgodnie
    z prawem ruchu drogowego, przepisami bhp i ppoż,
  • bieżąca konserwacja, utrzymanie czystości karoserii i wnętrza pojazdu,
  • ewidencjonowanie pojazdów samochodów służbowych na kartach drogowych
    w zakresie godzin pracy, przebiegu pojazdu i ilości tankowanego paliwa,
  • przestrzeganie wyznaczonych terminów i przebiegu kilometrów zobowiązujących do przeprowadzenia badań technicznych i przeglądów serwisowych pojazdów,
  • prawidłowe zabezpieczenie pojazdów podczas postoju i garażowania.Kandydatom oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wymiar czasu pracy: pełny etat , 40 godzin tygodniowo,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • dodatek za wysługę lat od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego ( konieczność udokumentowania stażu pracy), nagrody jubileuszowe, dodatkowe wynagrodzenie tzw. 13 pensja,
  • w ramach umowy o prace benefity: dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych lub biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci,
  • możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach finansowych do pracowniczego ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizowanych szkoleń i kursów,
  • miejsce pracy w dobrze skomunikowanym miejscu (przystanek autobusowy przy budynku), bezpłatny parking,
  • przewidywany termin zatrudnienia: lipiec 2024
Informacje o firmie
Dom Pomocy Społecznej w Gdańsku Oruni przy ul. Starogardzkiej 20 jest jednostką organizacyjną Miasta Gdańska o zasięgu ponadlokalnym, finansowaną w formie jednostki budżetowej.
Dom Pomocy Społecznej przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie, posiada 113 miejsc:
– 30 miejsc dla dzieci i młodzieży
– 83 miejsca dla osób dorosłych.
Nadzór nad działalności a Domu sprawuje Prezydent Miasta Gdańska przy pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku.
Dom powstał w grudniu 1964r. jako Państwowy Dom Specjalny dla dzieci głęboko niedorozwiniętych umysłowo. Pierwsi mieszkańcy zostali przyjęci z początkiem 1965r. W swojej przeszło 50-letniej historii trzykrotnie zmieniała się nazwa placówki, ale przez cały okres jej funkcjonowania przeznaczona była i jest dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.
W ostatnich latach Dom przeszedł ogromne przeobrażenia związane ze standaryzacją placówki zakończoną otrzymaniem zezwolenia Wojewody Pomorskiego Decyzja Nr 17/2009 z dnia 24 marca 2009r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV/ życiorysie/ liście motywacyjnym*dla celów prowadzonej przez Administratora Domu Pomocy Społecznej Orunia w Gdańsku ul. Starogardzka 20, rekrutacji na stanowisko Kierowca/konserwator, a także na potrzeby późniejszych rekrutacji.* Zostałem /zostałam poinformowany/a, że: wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Aktualizacja: 14.06.2024