Kierowca - Magazynier

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Kurierzy / Dostawcy,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Dystrybutor profesjonalnych środków czystości oraz kompleksowych rozwiązań higienicznych z Gdańska zatrudni kierowcę - magazyniera.
Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie oraz wydawanie towaru od dostawców i do klientów
  • układanie towaru w magazynie,
  • kompletowanie zamówień zgodnie z otrzymanymi dokumentami
  • dostarczanie zamówień do klientów
  • dbanie o porządek na magazynie
  • raportowania i rozliczanie pobranych płatności
  • dbanie o stan techniczny i czystości samochodu
  • obszar działania Trójmiasto + woj. pomorskie
Wymagania:
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • znajomość topografii Trójmiasta
  • wysoki poziom samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania w pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy z klientem
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5t.
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie z wieloletnim stażem na rynku
  • umowę o pracę, pełny etat
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • codzienne, ambitne wyzwania
  • narzędzia potrzebne do pracy
  • godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku
  • parking dla pracowników
CV ze zdjęciem prosimy o przesłanie na podany adres e-mail.
Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest FHU Clean Service Tomasz Banasik z siedzibą w Gdańsku, ul. Orzechowa11. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aktualizacja: 29.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Tomasz Banasik

r...@clean... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Jasień