Kierowca Międzynarodowy B+E, Autolaweta, Weekendy w domu

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
7 000
Wynagrodzenie brutto (do)
8 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Motoryzacja,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 27 dni temu

O NAS:

FM AUTO SP. Z O.O. to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się głównie transportem samochodów osobowych. Zajmujemy się również świadczeniem usług w zakresie przewozu rzeczy. W związku z nieustannym rozwojem jesteśmy w trakcie poszukiwań  kierowców, którzy będą wizytówką naszej firmy.. Posiadamy w autolawety z 2019 i 2020 roku.

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kat. B+E,
  • karta kierowcy.
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność.

Poszukujemy osoby komunikatywnej posiadającej uprawnienia kategorii B + E. Głównym zadaniem naszych kierowców jest transport samochodów osobowych z punktu A do punktu B. Posiadamy własną spedycję, dzięki czemu kontakt z danym zleceniem jest kierowany bezpośrednio przez naszą firmę, co ułatwia sprawną komunikację między spedytorem, a kierowcą. Oczekujemy zaangażowania oraz dbania o powierzony przez nas sprzęt. Samochód jest przypisany pod kierowcę.

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy na długie lata, ponieważ cenimy więzi i jest to podstawa prowadzenia naszej działalności. Nasi kierowcy kursują w systemie 5 dni  w trasie / 2 dni w domu.

W przypadku zainteresowania i chęci uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu poniżej.

FM AUTO SP. Z O.O.
[ukryte]
[ukryte]
www.fmauto.plWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 62141943
  • Data wyróżnienia: 31.10.2021
  • Data wprowadzenia: 20.12.2018
  • Aktualizacja: 28.10.2021