Kierowca Międzynarodowy B+E, Autolaweta, Weekendy w domu

Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca Międzynarodowy B+E, Autolaweta, Weekendy w domu

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Motoryzacja,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Praca za granicą
Tak

KONTAKT:
[ukryte]

O NAS:


FM AUTO SP. Z O.O. to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się głównie transportem samochodów osobowych. Zajmujemy się również świadczeniem usług w zakresie przewozu rzeczy. W związku z nieustannym rozwojem jesteśmy w trakcie poszukiwań  kierowców, którzy będą wizytówką naszej firmy.. 

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kat. B+E,
  • karta kierowcy.
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność.

Poszukujemy osoby komunikatywnej posiadającej uprawnienia kategorii B + E. Głównym zadaniem naszych kierowców jest transport samochodów osobowych z punktu A do punktu B. Posiadamy własną spedycję, dzięki czemu kontakt z danym zleceniem jest kierowany bezpośrednio przez naszą firmę, co ułatwia sprawną komunikację między spedytorem, a kierowcą. Oczekujemy zaangażowania oraz dbania o powierzony przez nas sprzęt. Samochód jest przypisany pod kierowcę.

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy na długie lata, ponieważ cenimy więzi i jest to podstawa prowadzenia naszej działalności. Nasi kierowcy kursują w systemie 5 dni  w trasie / 2 dni w domu.

W przypadku zainteresowania i chęci uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

FM AUTO SP. Z O.O.
www.fmauto.pl

Kontakt: [ukryte]Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 20.12.2018

Aktualizacja: 28.05.2024

Wróć do góry