Kierowca

Ogłoszenie podstawowe

Kierowca

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma ARS-3 Sp. z o.o. Sp. k., działająca w branży budowlanej od 2002 r, o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca na terenie całego kraju zatrudni:

Kierowcę

Zakres obowiązków :

- dostarczanie towaru do klientów,
- dostawy pomiędzy oddziałami,
- nadzorowanie załadunku i rozładunku oraz zabezpieczanie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem i zniszczeniem,
- sprawdzanie zgodności przygotowanych do wywozu towarów z dokumentami,
- współpraca z innymi działami oraz oddziałami firmy,
- dbanie o porządek oraz powierzone mienie.

Wymagamy :

- prawa jazdy kat. B,
- umiejętności pracy w zespole,
- dobrej organizacji pracy, sumienności, uczciwości,
- uprawnienia na wózek widłowy - będą dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

- umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- stabilną pracę w zespole,
- odpowiednie wynagrodzenie,
- szkolenie umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków,
- możliwość posiadania Karty Multisport.

Informacje o firmie
ARS-3 jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej, działającą na terenie całego kraju od 2002r.
Specjalizujemy się w innowacyjnych, niezawodnych technologiach i rozwiązaniach dla budownictwa.
Wiele zrealizowanych inwestycji potwierdza zaufanie, jakim codziennie obdarzają nas nasi partnerzy, czego efektem jest mocno ugruntowana pozycja firmy na rynku budowlanym.
Szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów, dobrze rozwinięta sieć handlowo-logistyczna, profesjonalna obsługa oraz rzetelność świadczonych przez nas usług dają solidną podstawę do prawidłowego funkcjonowania każdej inwestycji budowlanej z udziałem naszej firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ars-3 Sp. z o.o. Sp.k., 25-116 Kielce, ul. Ściegiennego 201 o/Gdańsk w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko kierowca przez czas prowadzenia rekrutacji." Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacje prosimy składać tylko mailowo

Aktualizacja: 09.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Wioletta Chrobot

p...@ars-3.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Elbląska 111