Kierowca TAXI samochód od Firmy

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Morena
Jaśkowa Dolina
Kierowca TAXI samochód od Firmy Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Kierowca TAXI samochód od Firmy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
4900 - 10500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków:
- Zapewnienie profesjonalnej obsługi pasażerów, dbając o ich komfort i bezpieczeństwo podczas podróży
- Przestrzeganie przepisów drogowych oraz wewnętrznych zasad firmy, a także dbanie o wizerunek korporacji wśród Klientów
- Zapewnienie czystości i porządku wewnątrz pojazdu
- Efektywne planowanie trasy podróży, minimalizując czas przejazdu i zapewniając szybkie dotarcie do celu w oparciu o popularne aplikacje

Nasze wymagania:
- Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
- Posiadanie ważnych badań psychotechnicznym oraz badań lekarskich lub możliwość ich wykonania
- Znajomość topografii Gdańska i okolicznych miejscowości
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy z klientem
- Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków zgodnie z wysokimi standardami firmy
- Doskonała znajomość języka polskiego

Co oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie transportowej
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość premii, dodatków oraz napiwków
- Elastyczny grafik pracy, dostosowany do indywidualnych potrzeb kierowcy
- Profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi klienta oraz prowadzenia pojazdu
- Możliwość korzystania z nowoczesnej floty pojazdów oraz wsparcie techniczne w ich utrzymaniu
Informacje o firmie
Pracując dla CTaxi Gdańsk, dołączysz do zgranego zespołu profesjonalistów, dla których satysfakcja klienta jest priorytetem. Oferujemy naszym pracownikom stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Ponadto, dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych kierowców, zapewniając im elastyczne godziny pracy oraz wsparcie techniczne w utrzymaniu pojazdów. Dołączając do naszego zespołu, będziesz mógł rozwijać się w dynamicznym środowisku oraz uczestniczyć w sukcesach rozwijającej się firmy transportowej.

Jeśli chcesz być częścią naszej historii i wspólnie z nami tworzyć przyszłość transportu w Gdańsku, czekamy na Twoją aplikację!

Więcej szczegółów na naszej stronie www.ctaxi.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ARD sp. z o.o. z siedzibą w: Edmunda Kajdasza 24/8, 52-234 Wrocław (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. Wcelu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@ctaxi.pl.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 10.05.2024

Aktualizacja: 10.05.2024

Zgłoś

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Adrian Bujak

727930... Wyświetl numer
b...@ctaxi.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Morena
Jaśkowa Dolina
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry