Kierowca VIP

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B i C.
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Doświadczenie zawodowe w transporcie osób.
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office.
  • Niekaralność.
  • Kultura osobista, podstawowe zasady etyki zawodowej.
  • Odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem.
  • Elastyczność, dyspozycyjność.
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w dziale technicznym lub produkcyjnym.

Opis stanowiska

  • Organizacja i realizacja transportu osób głównie klientów i kontrahentów zagranicznych.
  • Przewóz osób na terenie kraju oraz za granicą, z zachowaniem przepisów drogowych i zasad bezpieczeństwa.
  • Pomoc w drobnych pracach technicznych i transporcie wewnętrznym, gdy jest to wymagane.
  • Zapewnienie sprawności i czystości floty pojazdów, regularne sprawdzanie stanu technicznego.
  • Realizacja harmonogramu pracy kierowców oraz współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy

  • Będziesz miał możliwość wyboru między umową o pracę a B2B.
  • Oferujemy kartę Multisport za jedyne 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną.
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za symbolicznego 1 zł.
  • Możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy.
  • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie.
  • W naszej kulturze nie ma dress code'u, zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację.
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.

Aktualizacja: 21.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl