Kierowca Zawodowy kat. C+E z doświadczeniem, transport krajowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy kierowców zawodowych kat. C+E dla zestawu odkrytego - przewóz ładunków standardowych/ponadnormatywnych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kierowca ciągnika siodłowego
  • Zakres terytorialny: krajowy
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przewozowej
NASZE WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Świadectwo klasyfikacji zawodowej
  • Doświadczenie min. 3 lata w jeżdżeniu na kat. C+E
  • Rzetelność, punktualność, sumienność
OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość przeszkolenia w zakresie przewozów ładunków ponadnormatywnych
  • Praca na zestawach specjalistycznych
  • Po 3 miesiącach pakiet bonusów finansowych/paliwowych
  • Firma posiada własny plac i warsztat: lokalizacja – Banino / Biuro Gdańsk-Kokoszki
WYNAGRODZENIE:
  • Od 6000 netto (na rękę)
Informacje o firmie
Godspeed Logistics - transport ponadnormatywny / standardowy

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Bartosz

690352... Wyświetl numer
b...@godsp... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Kokoszki
SMS
Wyświetl numer