Kierowca/Kurier DHL Szadółki/Ujeścisko/Jabłoniowa

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 900
Wynagrodzenie brutto (do)
4 300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kurierzy / Dostawcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 21 dni temu

Poszukujemy kuriera na rejon Gdańsk szadółki/jabłoniowa/ujeścisko. Przyjazny rejon, prawie same prywatne paczki, bez większej presji czasu. Oferujemy: - Stałą pracę na stałym rejonie, - Samochód na czas pracy, - Telefon służbowy bez limitu, - Szkolenie przygotowujące do pracy i rejonu, - Umowa zlecenie, w miarę pomyślności współpracy możliwość przejścia na umowę o pracę,
- Wynagrodzenie 2400(netto) na start,  - Premie zależne od wyników i dbałości o powierzony sprzęt, - Wypłata zawsze na czas   Wymagania: - Uczciwość, - Odpowiedzialność, - Punktualność, - Dbałość o powierzony sprzęt,  - Chęć do pracy   Doświadczenie w prowadzeniu samochodów typu bus i pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.   Gorąco zapraszamy do wysyłania CV na e-mail oraz kontaktu telefonicznego :)

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62960379
  • Data wyróżnienia: 24 października 2019
  • Data wprowadzenia: 17 października 2019
  • Wyświetleń: 357
  • Wyświetleń na liście: 8 345