Kierowców kat. B - Letnie Utrzymanie Dróg - Pracownicy fizyczni

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Wielki Kack
Chwaszczyńska 135A
Kierowców kat. B - Letnie Utrzymanie Dróg - Pracownicy fizyczni Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6100 - 6600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański spółka jawna zatrudni pracowników do pracy na stanowisku:

Kierowca B - letnie utrzymania dróg - pracownicy fizyczni.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia.

Zakres obowiązków:
• Oczyszczanie zatok postojowych, miejsc postojowych, przejść dla pieszych i innych
• Opróżnianie koszy ulicznych
• Koszenie infrastruktury miejskiej
• Dbałość o sprzęt i jego zabezpieczanie po zakończonej pracy

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej, sumienność
• Znajomość topografii Gdańska i Gdyni
• Odpowiedzialność za powierzony sprzęt
• Mile widziane uprawnienia na ładowarki teleskopowe

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
• Pensja zawsze na czas
• Dofinansowanie do wypoczynku oraz dzieci
• Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Prosimy o przesyłanie CV drogą mailową, więcej informacji pod nr telefonu 508739... Wyświetl numer

Aktualizacja: 29.05.2024