Kierowniczka

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 18000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowniczki.
Jakie cechy powinien mieć Nasza idealna kierowniczka
  • pewność siebie,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność zjednywania sobie lubi,
  • powinna twardo stąpać po ziemi.
Obowiązki:
  • Zarządzanie codzienną operacją klubu, w tym nadzór nad personelem, obsługą klientów i zapewnianiem płynnego przebiegu wydarzeń
  • Planowanie i organizacja różnorodnych imprez tematycznych
  • monitorowanie i optymalizacja wskaźników wydajności lokalu, w tym przychodów, kosztów, satysfakcji klientów
  • zapewnienie przestrzegania przepisów dotyczących bezpieczeństwa
Wymagania :
  • Doświadczenie w branży rozrywkowej mile widziane, ale nie konieczne dla Nas liczy się charakter
  • umiejętność skutecznego zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • zdolność podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego
  • preferowany wiek 25 -35
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i kreowania własnych inicjatyw
  • konkurencyjne wynagrodzenie od 8000 zł w górę w sezonie od 16 000 zł
  • wypłaty w formie tygodniówek
  • umowa od pierwszego dnia pracy
Szkolenie wyjazdowe zwrot kosztów dojazdu oraz zapewnienie zakwaterowania przez okres szkolenia około 4 tygodnie
Jeżeli jesteś zmotywowaną, kreatywną, pewną siebie osobą, chętnie zapraszamy się na aplikowania na stanowisko kierowniczki. Prosimy o wysłanie swojego CV poprzez portal.