Kierowniczka w klubie nocnym | Wysokie zarobki | Tygodniówki

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 16000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Jakie cechy powinien mieć kierownik?i
  • pewność siebie,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność zjednywania sobie ludzi
  • powinien twardo stąpać po ziemi.
Jeżeli znasz
angielski w stopniu min. komunikatywnym/dobrym, czujesz, ze masz cechy wymienione powyżej, chcesz zarabiać porządne pieniądze, a godziny nocne nie są dla Ciebie przeszkodą - APLIKUJ!

Obowiązki :

Zarządzanie podległym zespołem ( kelnerki, tancerki, hostessy, barmanki)
Rozwiązywanie wszelkich problemów,
otwieranie klubu, zamykanie zmiany,
grafiki, plany urlopowe,
zarządzanie szkoleniami ( kelnerek, barmanek),
kontakt z liderami

Zarobki OD 8000 (w sezonie x2) zł na rękę!
Wypłaty w systemie tygodniowym
Pełne szkolenie przygotowujące do pracy (możliwość wyjazdu na szkolenie do Warszawy lub Krakowa)
- nocleg oraz dojazd zapewnia pracodawca + wynagrodzenie szkoleniowe.
Zainteresowane osoby proszę o podesłanie CV