Kierownik biura zarządu

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
1 000
Wynagrodzenie brutto (do)
1 200
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 dni temu

Zakres obowiązków:
  • Osobisty kontakt z petentem w godzinach pracy: czwartek i sobota w godzinach 10:00 – 16:00,
  • Zdalna obsługa telefonu tylko w godzinach pracy infolinii: codziennie w godzinach 10:00 – 16:00,
  • Praca z komputerem w środowisku Win(10)MS, w tym obsługa skrzynki pocztowej oraz serwisów aukcyjnych,
  • Prowadzenie spraw administracyjnych wobec członków zwyczajnych,
  • Sprawowanie nadzoru nad obiegiem dokumentów w organizacji,
  • Przygotowywanie raportów bieżących,
  • Rozliczanie kosztów służbowych członków zarządu i pracowników,
  • Zamawianie artykułów biurowych, spożywczych oraz materiałów marketingowych i prasy branżowej,
  • Organizacja spotkań kolektywu i posiedzeń zarządu,
  • Redagowanie pism i dokumentów związanych z bieżącą działalnością zarządu,
  • Organizacja wyjazdów służbowych zarządu lub pracowników,
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Podstawowa znajomość zagadnień z prawa administracyjnego, cywilnego i karnego,
  • Znajomość pakietu MS Office (warunek konieczny),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania nowych kontaktów,
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność i sumienność w pracy,
  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem, znajomość języka obcego - również.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę wśród pasjonatów branży ogrodniczej,
  • Pracę z ludźmi zarówno w biurze, jak i w terenie,
  • Pracę w miłej atmosferze przy lokalnych projektach w zgranym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer przenośny,
  • Atrakcyjne warunki dorobienia sobie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • Przydział działki ogrodowej.
Uwaga! Forma zatrudnienia to umowa cywilno-prawna. Nie wymagamy dyspozycyjności.

Bliższych informacji udziela nasz zespół biura zarządu w wyznaczonych godzinach pod numerem infolinii ogrodowej: tel. 58 380 58 00,  e-mail: g...@hotma... Wyświetl e-mail
Informacje o firmie
Polski Związek Działkowców jest ogólnopolskim stowarzyszeniem ogrodowym, którego celem statutowym jest zapewnienie działkowcom możliwości aktywnego wypoczynku i prowadzenia upraw ogrodniczych na własne potrzeby. Każda osoba spełniająca określone prawem warunki może stać się działkowcem w ogrodzie zarządzanym przez naszą organizację.

zobacz klauzule
Ogłoszenie standardowe
58 380-58-00
gdanskirod@hotmail.com
Polski Związek Działkowców
Adres
Gdańsk Przymorze
Jana Solikowskiego 2
Ważne jeszcze 91 dni (do 28.08.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63430963
  • Data wyróżnienia: 27 maja 2020
  • Data wprowadzenia: 21 maja 2020
  • Aktualizacja: 28 maja 2020
  • Wyświetleń: 813
  • Wyświetleń na liście: 7 159
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS