Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Ogłoszenie mini
Gdańsk Kierownik Budowy / Kierownik Robót Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (inżynier budownictwa)
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze lub wykonawczo - projektowe
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na budowie na stanowisku kierownika robót
  • Znajomość Prawa Budowlanego i Warunków Technicznych
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych inżynierów/majstrów
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kategorii B

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżący nadzór nad jakością i terminowością robót budowlanych w ścisłej współpracy z kierownikiem budowy i inżynierami budowy
  • Samodzielne zarządzanie odcinkiem robót powierzonym przez kierownika budowy
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Koordynację robót wykonywanych przez Wykonawców
  • Przygotowanie i weryfikacja przedmiarów i obmiarów robót
  • Przygotowanie i współudział w procesie odbiorowym inwestycji
  • Realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego w ramach przygotowania i realizacji procesu budowy
  • Bieżący nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz system premiowy
  • Pracę bez wyjazdów delegacyjnych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej renomie
  • Komplet niezbędnych narzędzi potrzebnych do wykonywania obowiązków Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole oraz dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych lub dofinansowywanych przez firmę
  • Pakiet opieki medycznej Medicover
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Paczki świąteczne
  • Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin

Aktualizacja: 26.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Spravia sp. z o. o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl