Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik budowy

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
12000 - 13000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zadania:
  • koordynacja i prowadzenie projektów budowlanych i aranżacyjnych, zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego
  • określanie ryzyk i aktywne im przeciwdziałanie
  • tworzenie harmonogramów i budżetów zadań inwestycyjnych
  • analiza dokumentacji technicznej i optymalizacja rozwiązań
  • bieżąca ocena postępu ilościowego i kosztowego prac
  • ocena ofert wykonawców i dostawców
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych prac
  • realizacja powierzonego zakresu robót
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne wraz z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi bez ograniczeń
  • doświadczenie zawodowe około 5 lat od zakończenia studiów
  • udział w różnego typu projektach inwestycyjnych – zwłaszcza mieszkaniowych, ale również komercyjnych i magazynowych
  • umiejętność analizy projektów branżowych oraz umiejętność szacowania kosztów realizacji projektu
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel oraz Word
  • prawo jazdy kat. B
Co oferujemy?
  • różnorodność prowadzonych projektów
    pracę w zgranym zespole i wsparcie merytoryczne
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w projekt
Informacje o firmie
Od 2005 roku TWORZYMY DOBRE MIEJSCA, bo każdy zasługuje na wygodne i ładne miejsce do życia.

Portfolio projektów Reapolis tworzą osiedla mieszkaniowe w Trójmieście: STO10 Chylońska w Gdyni oraz Vialo, Argentum i Obotrycka w Gdańsku. Pod każdą inwestycję starannie dobieramy ciekawe lokalizacje, projekty architektoniczne oraz zespoły wykonawców. Nasze realizacje prowadzimy z szacunkiem dla genius loci miejsca, potrzeb przyszłych mieszkańców oraz warunków biznesowych i budowlanych.

Działamy w ramach Grupy TPS Reapolis czyli zespołu ekspertów, których pasją są nieruchomości. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm branży nieruchomościowej w Polsce Północnej. Prowadzimy kompleksowe projekty budowlane, zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi, takimi jak parki biurowe, obiekty hotelowe i apartamentowe, centra handlowe, magazyny, obiekty techniczne typu serwerownie.