Kierownik Budowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • pełnienie funkcji kierownika budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • planowanie i organizacja robót, opracowywanie i aktualizowanie harmonogramów robót,
  • nadzór i koordynowanie robót budowlanych,
  • koordynacja prac firm podwykonawczych,
  • sprawowanie kontroli technicznej i jakościowej robót podwykonawców,
  • odbiory techniczne robót,
  • odpowiedzialność za terminowość i dyscyplinę finansową podczas realizacji inwestycji,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • nadzór nad sporządzeniem dokumentacji powykonawczej,
  • prowadzenie korespondencji budowy,
  • prowadzenie narad z podwykonawcami,
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i zgodność wykonywanych robót z obowiązującymi przepisami,
  • raportowanie postępu robót.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • doświadczenie w realizacji kontraktów oraz we współpracy z podwykonawcami, inżynierem i inwestorem
  • dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • dobra, praktyczna znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • kontrakt B2B
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach na terenie Trójmiasta
  • możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • niezbędne narzędzia pracy
Informacje o firmie
NORTHBAU Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju, ze szczególnym naciskiem na rynek Trójmiejski.
Realizujemy wszelkiego rodzaju inwestycje od stanu surowego po inwestycje biurowe, mieszkaniowe, handlowe, medyczne, użyteczności publicznej, infrastrukturalne, nowe obiekty jak i modernizacja istniejących obiektów.

Aktualizacja: 20.03.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

NORTHBAU Sp. z o.o.

b...@north... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk