Kierownik Budowy

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania

  • min. dwa lata pracy na stanowisku kierownik robót/budowy
  • znajomość j.angielskiego min. B1
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • biegła znajomość obsługi MS Office, AutoCad
  • umiejętność organizacji pracy i koordynacji uczestników procesu budowlanego (kadra/podwykonawcy/usługodawcy)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

  • prowadzenie budowy
  • opracowywanie harmonogramów budowy
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczanie wykonania z wykonawcami
  • koordynowanie zakresu robót, podwykonawców, podległych pracowników
  • raportowanie do przełożonego (Kierownika Grupy) o postępie robót
  • nadzór i kontrola budżetu budowy, dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi
  • uczestniczenie w negocjacjach umów podwykonawczych
  • ocena i monitorowanie szans i zagrożeń związanych z budową
  • uczestnictwo w procesie pozyskiwania nowych kontraktów

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, od 8000 netto uop, od 14000 netto B2B
  • pracę w rodzinnej firmie o wieloletniej tradycji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

ANTHEA Sp. z o. o.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ogłoszenie z portalu

praca.pl