Kierownik Budowy

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Śródmieście
Plac Kaszubski 7
Kierownik Budowy Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • Nadzór oraz koordynowanie wszystkich etapów robót budowlanych – zakresu oraz terminów
  • Planowanie i koordynowanie dostaw materiałowych i usług
  • Nadzór i koordynacja robót podwykonawców
  • Odbiory kolejno wykonywanych prac
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • Informowanie inwestora o bieżących wynikach pracy oraz o występujących problemach                       i zagrożeniach
  • Prowadzenie dokumentacji budowy oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej
  • Załatwienie formalności związanych z odbiorem budynku i oddaniem go do użytkowania
  • Przestrzeganie i wypełnianie obowiązków wynikających z przepisów prawa budowlanego  oraz bhp i p.poż.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo)
  • Uprawnienia techniczne
  • Przynależność do właściwej izby samorządu zawodowego
  • Doświadczenia na stanowisku minimum 1 rok.
  • Samodzielność w działaniu
  • gospodarność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników i zaangażowania
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
Informacje o firmie
MR DOM Sp. z o.o. firma deweloperska, w związku z realizacją kolejnych inwestycji, poszukuje kandydata na stanowisko Kierownik Budowy.