Kierownik budowy Trójmiasto

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
11000 - 17000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • prowadzenie budowy
  • opracowywanie harmonogramów budowy
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczanie wykonania z wykonawcami
  • koordynowanie zakresu robót, podwykonawców, podległych pracowników
  • raportowanie do przełożonego (Kierownika Grupy) o postępie robót
  • nadzór i kontrola budżetu budowy, dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi
  • uczestniczenie w negocjacjach umów podwykonawczych
  • ocena i monitorowanie szans i zagrożeń związanych z budową
  • uczestnictwo w procesie pozyskiwania nowych kontraktów
Wymagania
  • min. dwa lata pracy na stanowisku kierownik robót/budowy
  • znajomość Języka Angielskiego, poz min B1
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • biegła znajomość obsługi MS Office, AutoCad,
  • umiejętność organizacji pracy i koordynacji uczestników procesu budowlanego (kadra/podwykonawcy/usługodawcy)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, od 8000 netto uop, od 14 000 netto B2B
  • Pracę w rodzinnej firmie o wieloletniej tradycji;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy);
Informacje o firmie
Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert.: 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem.
W związku z pozyskaniem nowego kontraktu oraz stałym rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonego kierownika budowy z językiem Angielskim ( poziom pozwalający na swobodną komunikację) na nowy projekt w Gdańsku.

Administratorem danych osobowych jest ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-078 Wrocław, ul. Leszczyńskiego 4/25, NIP: 6112795054. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Aktualizacja: 14.03.2024