Kierownik ds. Ochrony i mienia - Gdynia

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

HR for Business Sp. z. o.o. - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel - dla swojego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży ochrony poszukuje pracowników na stanowisko:
Kierownik ds. Ochrony osób i mienia - GDYNIA ( woj. pomorskie)
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie pracą podległego zespołu, tworzenie grafików, rozliczeń
  • wdrażanie, szkolenie nowych i obecnych pracowników
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z kontrahentem
  • monitorowanie poziomu bezpieczeństwa powierzonej lokalizacji
  • nadzorowanie terminowości wykonania zadań przez podległych pracowników
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • umiejętność planowania pracy, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność współpracy
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
  • szkolenie wdrożeniowe
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej
Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.