Kierownik ds. Opryskiwaczy

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość branży rolniczej i technologii opryskiwaczy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku pracy i podejmowania szybkich decyzji
  • Sumienność i zaangażowanie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem ds. opryskiwaczy i rozwój działu na podległym terenie
  • Tworzenie strategii sprzedażowo-marketingowej i odpowiedzialność za jej realizację
  • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedaży oraz dostosowywanie strategii do zmieniających się warunków rynkowych, raportowanie wyników pracy
  • Aktywne promowanie rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Identyfikacja nowych możliwości rynkowych i trendów branży
  • Dbanie o rozwój i szkolenia zespołu
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku działu i firmy
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie m.in. z działem rolnictwa precyzyjnego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Nr. ref.: PRACA MOBILNA

Aktualizacja: 07.09.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl